okram.eu
okram.eu
okram.eu

Sillutiskivide paigaldus

Enamlevinud sillutiskivid Eestis valmistatakse betoonist. Enda jaoks sobiva saate välja valida väga erineva kuju ja värvitooniga betoonist sillutiskivide hulgast. Enne tuleks aga endale selgeks teha tee või platsi otstarve. Kui rajatav tee või plats peaks vastu pidama üksnes sõiduautode koormusele ja raskemaid veokeid ja traktoreid sellele ei lubata, võite otsustada 6 cm paksuse kivi kasuks. Kui teele on kavas lubada ka näiteks veokeid või traktoreid, peaks valitava kivi paksus olema vähemalt 8 cm. Betoonist sillutiskivide valik on Eestis tõepoolest lai ning nende paksusteks on 4, 6, 8 ja 10 cm.

Betoonist sillutiskivide värvitoone on aga oluliselt rohkem kui võimalikke paksusi. Enda jaoks sobiva värvitooni valikul oleme klientidele soovitanud järgida maja või seda ümbritseva piirdeaia toone, mis võimaldab kogu kinnistu ühtseks tervikuks siduda.

Lisaks tavapärastele betoonist sillutiskividele on võimalik otsustada eriti vastupidavate klinkertelliste kasuks. Kui vajate kinnistule betoonkive, millest muru läbi kasvab, palun. Põnevaid lahendusi võimaldavaid materjale on kindlasti veel ning me ei jäta ühtegi neist enda teada. Püüame juba esimesel kohtumisel välja selgitada, millised on teie vajadsed ning vastavalt sellele pakume teile välja lahenduse nende mõtete realiseerimiseks.

NB! Betoonist sillutiskivide paigaldus on kõige kiirem ja kindlasti ka kõige soodsam viis tee või platsi rajamiseks. Sõltuvalt otstarbest on võimalik ühe objekti piires kombineerida erineva paksusega kive.

 

2012 © Kõik õigused kaitstud